הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס הופכת לפופולרית יותר ויותר לאורך השנים האחרונות, וניתן לראות תמונות מודפסות במקומות שונים כמו למשל בחדרי הדירות של חברים ושכנים, בעסקים שונים כגון חנויות, מסעדות, חדרי טיפול ועוד, וכן במשרדים. למה הפופולריות של הדפסה על קנבס עולה וגועשת?

הסיבה הראשונה היא איכות ההדפסה. הדפסה על קנבס מעניקה לנו תמונה ללא שום פגם, זאת בניגוד להדפסה על ניירות מיוחדים וניירות צילום, אשר עלולים להבליט פגמים שקרו במהלך פיתוח התמונה. קנבס, בניגוד לניירות אחרים, הוא עמיד לאורך שנים רבות וכך נוכל לזכות מהתמונה אותה הדפסנו בשירותי הדפסה על קנבס חיפה לאורך שנים רבות וארוכות.

מחיר ההדפסה על קנבס הוא זול לעומת הדפסות אחרות, זאת הודות לטכנולוגיות ההדפסה אשר מתקדמות מאוד בשנים האחרונות. ניתן לבחור רזולוציות גבוהות עבור התמונה, אפקטים שונים של עיבוד תמונה ועוד, וכל זאת במחירים הוגנים אשר כל אחד יכול לעמוד בהם. עצם העובדה שתמונה בהדפסה על קנבס אינה זקוקה למסגרת ולציפוי זכוכית, מוזילה גם כן את הנושא.

בניגוד לתמונות ממוסגרות, אשר יש להן משקל רב הן של המסגרת והן של הזכוכית המצפה את התמונה ומגנה עליה, כאשר מדובר על הדפסה על קנבס חיפה המוצר המוגמר הינו קל משקל, קל לשנע אותו ממקום למקום, הוא אינו שביר, וניתן לתלות אותחו על כל סוג של קיר ללא קושי ומאמץ, כולל קירות גבס.

הודות לטכנולוגיה הדיגיטלית, ניתן כיום להוציא הדפסה על קנבס במהירות רבה, ומשך הזמן מביצוע ההזמנה עד לקבלת המוצר המוגמר הוא קצר ביותר! המוצר שאנו מקבלים הוא מדויק, תמונה איכותית ויפה שניתן לראות בה את כל הפרטים, ותעניק אווירה מיוחדת לחדר בו יתלו את הקנבס.

היתרון האחרון והגדול ביותר של הדפסה על קנבס הוא שניתן לקחת כל תמונה דיגיטלית, לא משנה מה איכותה, גודלה, רזולוציה שלה וכו’, ולהתאים אותה להדפסה על קנבס. במידה ורוצים, ניתן להוסיף בקלות ובעלות מוזלת אפקטים מעניינים, או לשפר את מראה התמונה לקראת ההדפסה על קנבס.

לסיכום, הדפסה על קנבס מעניקה לנו גמישות רבה הן בבחירת התמונה והן בתוצאה הסופית אשר תמיד תהייה איכותית ויפה.
לפרטים:
הדפסה על קנבס חיפה