הדפסת כרטיסי ביקור

תאמינו או לא – עולם כרטיסי הביקור בישראל ובעולם עומד להשתנות:  היום גיליתי שישנן חברות דפוס אשר מציעות כרטיסי ביקור עם קוד QR.

זהו קוד אשר אתם סורקים עם האייפון שלכם או עם הסמארטפון ומייד מופיעים כל הפרטים של בעל הכרטיס אצלכם בטלפון ונשמרים בתור איש קשר בספר טלפונים ואיש קשר במייל.

זה הופך את עניין הפקת כרטיסי הביקור להרבה יותר כדאית והרבה יותר מתצוחכמת.

כרטיסי ביקור – זה עוזר

כיום, למרות התפתחות האינטרנט ולמרות העובדה שכמעט לכל בעל עסק ישנו אתר באינטרנט, אנחנו עדיין לא יכולים להתנהל מול הלקוחות ללא הדפסת  כרטיסי ביקור. אין ספק כי השימוש בכרטיס ביקור, מלבד היותו רשמי, הוא הדרך המהירה ביותר להעברת הפרטים החשובים ביותר ללקוח: אופי השירות, שם איש הקשר וטלפון. כרטיס הביקור שלנו ישמש אותנו בעת גיוס לקוחות חדשים וביצירת קשרים עם ספקי שירות ושותפים עסקיים. כיום, לכל בעל עסק שמכבד את עצמו יש מספר כרטיסי ביקור עבור כל נציג של החברה: החל מאיש שיווק ועד אנשי התמיכה שמבלים את רוב שעות העבודה מול מסך המחשב.
כרטיס ביקור הוא מקור לפרסום. לצורך העניין, באם ניהלת שיחה עם לקוח פוטנציאלי והשארת עליו רושם טוב, שליפת כרטיס ביקור בסיום השיחה תביא ברוב המקרים לפניה של הלקוח או באותו היום או ביום שלמחרת. כיום, לא קיימת דרך רשמית יותר להעברת פרטים ליצירת קשר ללקוח מלבד כרטיס ביקור, ולכן בתי דפוס מתפרנסים לרוב משירות של הדפסת כרטיסי ביקור לבעלי עסקים. ישנם בעלי עסקים שמשנים את כרטיסי הביקור שלהם אחת לשנה וזאת במטרה לחדש ולשפר את התדמית שלהם, גם על גבי כרטיסי הביקור.

הדפסת כרטיסי ביקור – דפוס

הדפסת כרטיסי ביקור באמצעות בית דפוס הפועל באינטרנט לרוב תהיה עדיפה מאשר הדפסת הכרטיסים בבית דפוס. שימו לב כי כאשר מדפיסים כרטיס ביקור באמצעות הממשק האינטרנטי ניתן לבחור כל פרט ופרט על גבי הכרטיס והיכן הוא יופיע, לדוגמא: בחירת התבנית הבסיסית של כרטיס הביקור: צבע ומיקומים, בחירת הלוגו של העסק ומיקומו וכמובן בחירת מיקום פרטי יצירת הקשר. בעלי עסקים שמפעילים אתר באינטרנט לרוב יכניסו את כתובתו לכרטיס הביקור, וזאת על מנת שהלקוח יקבל פרטים נוספים על העסק.
עשרות בעלי עסקים בוחרים בשירות הדפסת כרטיסי ביקור באמצעות האינטרנט מכמה סיבות פשוטות, קודם כל ניתן לבצע את ההזמנה במספר קליקים ישירות במחשב, ואין צורך ללכת לבית הדפוס ולשבת עם גרפיקאי, שנית – כרטיסי הביקור מותאמים אישית בהתאם לטעמו של בעל העסק. כמו כן, בסיום ההדפסה כרטיסי הביקור מגיעים עד לפתח בית העסק ואין צורך לאסוף אותם באופן עצמאי מבית הדפוס.

לאתר האבאקרד -החלוצים של כרטיסי ביקור עם קוד QR

http://www.haveacard.co.il/