הדפסת כרטיסי ברכה

לרגל חגים ואירועים מיוחדים, תאגידים, חברות ועסקים בינוניים מדפיסים כרטיסי ברכה בתפוצה רחבה לכל העובדים בתאגיד\בחברה. מדובר על כרטיסי ברכה מעוצבים וממותגים בהתאם למיתוג של החברה או התאגיד. לרוב, כרטיסי הברכה הללו מחוברים לחבילות שי או שהם כוללים שוברי קניה. הדפסת כרטיסי ברכה מתואמת עם בית הדפוס וזאת על מנת שבית הדפוס יוכל להתאים את כרטיס הברכה לצרכים של החברה המזמינה, לדוגמא: כרטיסי ברכה שמצורפים אליהם שוברי קניה יהיו שונים מכרטיסי ברכה המצורפים לחבילות שי.

בתי דפוס מאפשרים לחברות הגדולות לעצב בסטודיו שלהם את כרטיסי הברכה ורק לאחר מכן להיעזר בשירותיו של בית הדפוס. הדפסת כרטיסי ברכה בבית דפוס מאופשרת על מספר סוגי נייר שונים, בגדלים שונים, בצבע או בדיו שחור בלבד ובהתאם לפרמטרים הללו נקבע המחיר. כמובן שבאם החברה לא תספק גרפיקה עבור כרטיסי הברכה, בית הדפוס יגבה תשלום גם עבור עבודות הגרפיקה.

הדפסת כרטיסי ברכה לא משמשת רק את העסקים הגדולים. גם עסקים קטנים כמו חנויות פרחים מזמינות כרטיסי ברכה מעוצבים הכוללים את הלוגו ואת פרטי יצירת הקשר שלהם על מנת לקבל פרסום ולמשוך הזמנות חדשות. מלבד חנויות פרחים, גם רשתות שיווק לעיתים מדפיסות כרטיסי ברכה ומפיצות אותם בקרב כלל חברי המועדון שלהם וזאת לרגל חגים שמתקרבים או אירועים חגיגיים שעורכת הרשת.

בתי דפוס מאפשרים אופציה של עיצוב כרטיסי ברכה והדפסתם על גבי פלטפורמה אינטרנטית. כיום, קיימים ברשת האינטרנט מספק בתי דפוס אינטרנטיים המאפשרים לבעלי עסקים קטנים וגדולים לעלות גרפיקה קיימת או לבצע הדפסת כרטיסי ברכה המעוצבים אישית על ידי בית העסק באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית של בתי הדפוס. הפתרון מאפשר לבעלי העסקים לא לצאת מהמשרד ולא לשבור את הראש ולקרוע את הכיס בהוצאות גרפיקה מיותרות בעבור הדפסת כרטיסי הברכה.

את כרטיסי הברכה שלכם מומלץ להדפיס יחד עם פנייה אישית ללקוח בשמו הפרטי. תאמו את האופרציה הזאת יחד עם בית הדפוס עוד לפני הדפסת כרטיסי ברכה. אין ספק שפנייה ללקוח בשמו הפרטי תורמת לחיזוק הקשר עם הלקוח, חיזוק המותג ובסופו של דבר להגדלת היקף המכירות בקרב הלקוחות הקיימים