הדפסת פליירים

בעלי עסקים בתחילת דרכם יבינו כי ישנם דרכים שונות לפרסום העסק. אחדים יעשו זאת באמצעות טלמרקטינג, ישנם שיבחרו בפרסום במדיה ובעיתונים. כיום יש מספר רב של עסקים שעדיין בוחרים בפתרון של הדפסת פליירים היות ומדובר בדרך מהירה לפרסום עבור קהל יעד גדול. בפרסום באמצעות פליירים קיים חשיבות  רבה לאופן חלוקת הפלייר על מנת שהפרסום יהיה כמה שיותר ממוקד עבור בעל העסק, שכן אחרת הוא זורק את כספו לפח באמצעות פליירים שמגיעים לקהלי יעד לא רלוונטיים. נכון לעשור השני של המאה ה-21, השימוש בפליירים עדיין אפקטיבי ויעיל ובעלי עסקים רבים יכולים לנצל זאת לטובתם.
הדפסת פליירים מומלצת בפרסום מבצעים שונים על מנת למשוך לקוחות. גם בהקמת עסק חדש באזור מסוים מומלץ להדפיס כמות מסוימת של פליירים על מנת ליצור מודעות לעסק החדש בקרב תושבי האזור ולעורר התעניינות, מה שבסופו של דבר ימשוך לקוחות חדשים. בתי דפוס שונים מציעים מגוון רחב של שירותי הדפסה של פליירים. ישנם פליירים המודפסים על גבי נייר פשוט יותר, שהם נחשבים לפליירים הזולים ביותר, וניתן גם להדפיס פליירים איכותיים שעלותם הכספית לעיתים כפולה או משלושת מעלות הפליירים הזולים יותר.

הדפסת פליירים באתר דפוס שורות

הקושי בחלוקת הפליירים היא זאת שמרתיעה עסקים קיימים בהדפסת הפליירים. באם מדובר בעסק המספק שירותים כללים מבית לבית רוב הסיכויים שמרבית מהפליירים לא יממשו את עצמם ויזרקו. על בעלי העסקים למקד את חלוקת הפליירים על מנת לקבל אחוז גבוה של פניות. הדפסת פליירים אינה מומלצת באם ידוע מראש שמכמות של 10,000 פליירים יגיעו פחות מ-300 פניות של לקוחות חדשים או לקוחות קיימים, על כן מומלץ לשקול אפיקי פרסום נוספים מלבד הדפסה של פליירים.
בתי דפוס אינטרנטיים מציעים שירות של הדפסת פליירים וסגנונם באמצעות ממשק אינטרנטי פשוט. תחילה יש לבחור את איכות הדף עליו יודפסו הפליירים ואת צבעו. בעלי עסקים רבים יעדיפו להדפיס את הפלייר שלהם על גבי נייר צבעוני, לרוב בצבעים שימשכו את העין וזאת על מנת להגדיל את אחוזי הפניות שיגיעו מחלוקת הפליירים . הפליירים הזולים ביותר יהיו פליירים שיודפסו בצבע אחיד (לרוב שחור) ואילו היקרים יותר יהיו פליירים המודפסים על נייר איכותי יותר במספר צבעים.

הדפסה על חולצות תל אביב והמרכז

קרא על דפוס  דיגיטלי באתר ברניסופט
.דפוס  דיגיטלי –  ברניסופט